Od początku działalności oferujemy naszym gościom organizację imprez okolicznościowych. Pomagamy naszym klientom zorganizować udane przyjęcia weselne, chrzciny, roczki, komunie, stypy, imprezy urodzinowe i imieninowe, jubileusze, rocznice, imprezy firmowe.

komunia1  komunia4 komunia2  komunia3

Wszystkie imprezy dopinamy na „ostatni guzik”. Prowadzimy naszych klientów przez cały proces organizacji przyjęcia począwszy od wyboru menu i wystroju sali, a na pomocy w wyborze zespołu muzycznego i rezerwacji miejsc noclegowych dla Państwa gości w naszym zajeździe skończywszy.

Gościom polecamy najlepsze potrawy do wyboru z bogatego menu. Dodatkowo oferujemy dania na zamówienie np.: pieczone prosię, wiejski bufet ze swojskim jadłem. Nasza kuchnia oparta jest na niepowtarzalnych recepturach profesjonalnych kucharzy.

urodziny

Nasze doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez pozwala nam zapewnić iż dostarczymy Państwu niezapomnianych wrażeń, a każdą organizowaną uroczystość traktujemy indywidualnie. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania przyjęcia. Jesteśmy w stanie zorganizować uroczystości do 80 osób. Posiadamy 3 klimatyzowane sale bankietowe.

Cechują nas również umiarkowane ceny. Jednodniowe przyjęcie weselne jesteśmy w stanie zorganizować już od 100zł/osobę

Skip to content